Neblogujem, učíme se

Čtyři dny. Přesně tolik mi zbývá do zakončení osmi týdnů, během nichž jenom sedím doma, žeru a snažím se nacpat do hlavy nekonečné množství učení. Poslední dva týdny jsou nejkrušnější – nejenže dostávám ze studia kopřivku, ale nejsem schopná už ani pořádně vypnout, protože ať dělám cokoliv, přemýšlím u toho jenom o tom, jak bych se měla učit. A mám díky tomu poměrně dobrou výmluvu, proč zanedbávám Prošito a jeho blog. Vzhledem k tomu, že už nám ale od posledního příspěvku uplynulo téměř 14 dní a moje schopnost soustředit se je někde na bodu nula, rozhodla jsem se blogu tu půlhodinku věnovat, protože je o čem psát.

Novinky v obchodě

V obchůdku nám přibyla sada roztomilého povlaku na polštár a ještě roztomilejšího polštářku pro panenku/medvídka/jiného dětského společníka. Tak trošku se těším, až budou z domu, protože mamka má při pohledu na ně takový ten výraz „kdybych měla vnoučátko, mohla bych to dát jemu, kdy už mi nějaký pořídíš?“

(null)

Novinky ze stroje

V rámci trénování techniky quilt as you go mamka vytvořila dalších pár podšálků. Až se jim dostane slušného nafocení, objeví se jich pár i v obchůdku. Pokud je teda všechny nezabavím, protože jsou krásný. Podařilo se nám trefit druh výplně, takže jsou pěkně pevné, a vypadají moc hezky. Jedna už je v používání a vždycky mě pohled na ní potěší.

(null)

Novinky ve vývoji
Protože jsem nezmar prudivý, podařilo se mi přesvědčit mamku k vyzkoušení další improvizované techniky a přestože povlak na polštář, který by měl být výsledkem, není úplně hotový, jsem z něj nadšená. Poprvé plánujeme taky zkusit skrytý zip, tak uvidíme, jak to dopadne. Malá ochutnávka:

(null)

One Response

  1. […] našeho nového polštáře se objevil už v minulém příspěvku, tentokrát vám ho ale představíme v celé jeho kráse. Japonský miláček – jak mu v […]