Trocha lásky pro nedělní večer

posted in: Uncategorized | 2

Já vím, že mám o den zpoždění, ale myslím, že neděle večer je přesně tím časem, kdy se člověk potřebuje trochu patchworkové lásky, protože týden plný práce je přímo před ním. Pro dnešek jsem si zvolila valentýnské téma srdíček (navedl mě k tomu i příspěvek na blogu Látky a klubíčka) a chtěla bych se s vámi podělit o odkazy na srdíčkové výtvory jiných i jedno srdce od Prošita.

 

 

1. Srdíčkový polštářek od Prošita. Byl ušitý na objednávku jako dárek ke svatbě, a tak obsahuje vedle iniciálů budoucích novomanželů i cedulku s datem svatby. Omluvte mizernou fotku – polštářek se šil ze dne na den, a na nic jiného, než na rychlé cvaknutí nebyl čas.

2. Mini quilt home sweet home z Míšin patchwork. Pro mě jeden z nejhezčích srdíčkových quiltů, které jsem viděla. Krásné barvy i prošití. Sladká záležitost 🙂

3. Návod na srdíčkový blok. Pro ty, co si patchworkové srdíčko ještě neušili, jsem našla moc hezký návod. Je sice v angličtině, ale obrázky jsou zcela srozumitelné.

4. Srdíčková deka od Tula Pink. Jak ráda bych byla na místě blonďaté dámy a trávila své dny válením se pod srdíčkovou dekou, zatímco mé vlasy by vypadaly jak z reklamy na šampon…

5. Úžasná taška se srdíčkem, která dokazuje, že romantika nemusí být růžová. Moc pěkné prošívání!

6. A nakonec krásné volné quiltování do tvaru srdce. Deka samotná mě moc nefascinuje, ale to quiltování je krásné.

 

2 Responses

  1. Zajímavé tipy!

  2. Kateino, tvůj výběr se super. Díky za účast na link-upu. Prošití polštářku je úžasné, už dlouho si pohrávám s myšlenkou na polštářek zdobený pouze volným quiltováním, už se na tu práci moc těším.